Calypso

CALYPSO – DABĪGĀ LIMONĀDE

Calypso ir aromātisks un atsvaidzinošs dzēriens, kas pagatavots no īstiem augļiem, to cukura un dabīgām garšām. Katrā eksotiskajā pudelē ir nelieli citrona un laima gabaliņi, tajā nav konservantu vai mākslīgu aromātu.

Oriģinālā Calypso limonādes recepte tika radīta 1985. gadā Viskonsīnā un piederēja King Juice Company Inc. Ideja bija vienkārša – autentiska, garda limonāde, kas pagatavota no īstiem citroniem un dabīgā cukura. Laika gaitā dzēriena popularitāte pieauga, un 2000. gadā, iedvesmojoties no dažādām eksotiskām garšām, tas tika pārdēvēts par visiem labi zināmo Calypso.

Calypso ir daudz fanu visā pasaulē, pateicoties spilgtām krāsām un vēl spilgtākām garšām. Viena no populārākajām ir Ocean Blue limonāde. Mellenes, kazenes un zilās avenes apvienojumā ar citrona gabaliņiem sniedz okeāna un eksotisko salu garšu. Triple Melon ir neaprakstāma arbūzu, medus melones un kantalupes kombinācija. Pirms dzeršanas neaizmirstiet dzērienu kārtīgi sakratīt un baudīt! Karstās dienās iesakām Calypso dzert atdzesētu – garšas kļūs vēl baudāmākas!