Sour Patch Kids

SOUR PATCH KIDS – SKĀBĀS CILVĒK-FORMAS ŽELEJKONFEKTES

Sour Patch Kids – visā pasaulē plaši pazīstams ASV želejkonfekšu ražotājs. Mīkstās želejkonfektes ir pārklātas ar skābu cukuru, tāpēc tās košļājot, garša mainās no skābas uz saldu. Mazās cilvēk-formas želejkonfektes ir pieejamas dažādās augļu garšās un izmēros; ierobežotā daudzumā tiek radītas garšas par godu katram gada laikam.

Sour Patch Kids ir salīdzinoši jauns zīmols. Kaut arī šīs želejkonfektes tika ieviestas ASV tirgū 1985. gadā, tās tiek ražotas Kanādā jau kopš 1970. gada. Sākotnēji Sour Patch bija nosaukums Mars Men – marsietis – jo tajā laikā bijusi milzīga interese par kosmosu. Tomēr 80. gadu noslēgumā Amerikāņi kļuva traki Cabbage Patch lellīšu dēļ. Mars Men mainīja savu nosaukumu uz Sour Patch Kids, un mazie marsieši tika pārveidoti mazās cilvēku figūrās. Interesanti, ka milzīgie zīmola panākumi bija balstīti uz tā popularitāti kinoteātros, jo tieši šīs konfektes kļuva par galveno uzkodu filmu skatītājiem ASV.

Mūsdienās pieejami dažādu veidu, formu un izmēru Sour Patch Kids saldumi, tomēr to garša ir nemainīga klasika – apelsīnu, ķiršu, citrona un zilo aveņu. Dažādība ir neizmērāma, tomēr vispopulārākie ir tieši Sour Patch Kids Extreme, Sour Patch Watermelon, BIG Sour Patch Kids un citi veidi. Varat nobaudīt arī Sour Patch saldējumu vai brokastu pārslas!