Reeses

REESE’S – ZEMESRIEKSTU SVIESTS DAŽĀDĀS VARIĀCIJĀS

Reese’s Peanut Butter Cup – amerikāņu saldumi, kas sastāv no šokolādes tases, kas piepildīta ar krēmīgu zemesriekstu sviestu. Reese tiek uzskatīta par vienu no saldumu etaloniem ASV, kas uzrunā kā jaunus, tā vecus. Pirmo reizi tika izgatavota 1928. gadā un tieši klasiskā versija joprojām ir vispopulārākā no visiem Reese’s produktiem.

Reese’s Peanut Butter Cup ir radījis Haris Barnet Reese, kurš trešo reizi mēģināja uzcelt uzņēmumu savā pagrabā. Pirms sava biznesa uzsākšanas H.B Reese ilgu laiku strādāja Hershey šokolādes fabrikā. Viņam bija labas attiecības ar tās īpašnieku Milton Hershey, tāpēc Reese jau no paša sākuma savās zemesriekstu sviesta konfektēs izmantoja augstas kvalitātes Hershey piena šokolādi. Pēc viņa nāves, bērni pārdeva biznesu Hershey’s un Reese’s kļuva par Hershey’s meitasuzņēmumu.

Reese’s Pieces ir vēl viens labi pazīstams Reese’s produkts. Tas kļuva populārs 1982. gadā pēc Stīvena Spīlberga filmas “Citplanētietis” (eng. E.T.). Sākumā Spīlbergs un viņa komanda vēlējās izmantot M&M konfektes, bet Mars (M&M ražotājs) atteicās sadarboties. Savukārt Hershey’s ne tikai piekrita sadarboties, bet arī iztērēja miljonu dolāru filmas mārketingā. Risks bija milzīgs, taču tas atmaksājās – filmai kļūstot par īstu sensāciju, Reese’s Pieces pārdošanas apjomi pieauga pat par 60%!

Tagad Reese’s piedāvā plašu šokolādes un zemesriekstu sviesta kombināciju klāstu. Baltā šokolāde, tumšā šokolāde, plānāka zemesriekstu sviesta kārta vai biezāka – viss, ko sirds vēlas! Svētkiem tiek ražoti īpaši saldumi ierobežotā daudzumā, un Reese konfektes Helovīnam, iespējams, ir vispopulārākās konfektes šajos svētkos.